Sukcesy historyczne

Uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem Pani Aleksandry Jasickiej, osiągają znaczące sukcesy w konkursach historycznych.

Marcelina Szulc została finalistką Wojewódzkiej Olimpiady Historycznej, którą patronatem objęło Kuratorium Oświaty w Katowicach, natomiast uczniowie z klas 8 i 5 pięknie zaprezentowali się podczas kolejnej edycji powiatowego Konkursu Historii Bytomia. Ma na celu zachęcenie uczniów bytomskich szkół do poznania wielowiekowej historii naszego miasta.

Wszystkie cztery drużyny w składzie: Natalia Greszta i Paulina Piecuch, Łukasz Kołodziej i Jakub Mroczkowski, Marcelina Szulc i Oliwia Wierzejska oraz Weronika Koloch i Lena Podobyćko awansowały do ścisłego finału!

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Robot Artysta

W kwietniu Superkoderzy mieli okazję zaledwie do jednego spotkania, które upłynęło nam na majsterkowaniu i przerabianiu naszego mBota. Śrubokręty, śrubki w dłoń i nasze mBoty- światłoluby stały się robotami-rysownikami. Przyszło nam jednak sporo czekać zanim sprawdziliśmy ich umiejętności. Podczas naszego kolejnego spotkania przygotowaliśmy pisaki, duże arkusze papieru i ... płyn do mycia podłogi, gdyż nasze roboty nie zawsze kreśliły tam gdzie chcieliśmy :)

DYŻURY SKARBNIKA SZKOLNEGO

Skarbnik szkolny
przyjmuje wpłaty na komitet rodzicielski
w następujących terminach

10.05. 2019 (piątek) w godz. 1300 – 1500

24.05.2019 (piątek) w godz.  1300 – 1500

MIEJSCE: PORTIERNIA

Zwrot oryginałów list do 31.05.2019r. do skarbnika szkolnego lub sekretariatu.

Zawieszenie strajku

Szanowni Państwo!

W związku z zawieszeniem strajku przez ZNP od soboty 27.04.2019, wracamy do szkoły. Dni 29, 30 kwietnia oraz 2 maja (zgodnie z  ustaleniami z Radą Rodziców) są w naszej szkole dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Rozpoczynamy lekcje zgodnie z planem  od 06.05.2019.

Wicedyrektor szkoły
mgr Katarzyna Kowalczyk - Kaliciak