SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16

IM. MARII KONOPNICKIEJ W BYTOMIU

 Potwornie Ciasteczkowy Dzień

Potwornie Ciasteczkowy Dzień (28 września) strasznie :) się udał, choć byli niestety tacy, którzy obeszli się smakiem... Dlatego składamy obietnicę, że dzień powtórzymy! Dziękujemy serdecznie: RODZICOM, którzy znaleźli czas i zechcieli w nas zainwestować, koleżankom i kolegom, którzy zabawili się w cukierników i ekspedientów:). JESTEŚCIE WSPANIALI! Zebrane fundusze wykorzystamy niebawem, bo szykuje się kilka imprez organizowanych przez samorząd. Zapraszamy do udziału:). SU.Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w środę 19.06.2019

godzina 9:00kl. 1 - 6 - sala gimnastyczna, potem do sali

godzina 8:00 - kl. 7 - 8 - sala lekcyjna

Strój galowy:)

03:34

wschód

19:56

czwartek
20 czerwca 2019

Bogna, Florentyna, Rafał

Wakacje za
Nowy Rok za 194 dni

Mapa strony

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej
w Bytomiu, ul. Rataja 3
Zalecana przeglądarka FF5+, IE8+, Opera 9.5+, Chrome
Tworzenie stron WWW dwTeam.eu