SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16

IM. MARII KONOPNICKIEJ W BYTOMIU

 Sukcesy historyczne

Uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem Pani Aleksandry Jasickiej, osiągają znaczące sukcesy w konkursach historycznych.

Marcelina Szulc została finalistką Wojewódzkiej Olimpiady Historycznej, którą patronatem objęło Kuratorium Oświaty w Katowicach, natomiast uczniowie z klas 8 i 5 pięknie zaprezentowali się podczas kolejnej edycji powiatowego Konkursu Historii Bytomia. Ma na celu zachęcenie uczniów bytomskich szkół do poznania wielowiekowej historii naszego miasta.

Wszystkie cztery drużyny w składzie: Natalia Greszta i Paulina Piecuch, Łukasz Kołodziej i Jakub Mroczkowski, Marcelina Szulc i Oliwia Wierzejska oraz Weronika Koloch i Lena Podobyćko awansowały do ścisłego finału!

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!Zebrania klasowe:


klasy 1-3 środa 22.05.2019  godz. 15:30


 klasy 4-8 czwartek 23.05.2019 godz. 16:00

 

 

 


 

03:44

wschód

19:37

niedziela
26 maja 2019

Filip, Paulina, Marianna

Wakacje za 25 dni
Nowy Rok za 219 dni

Mapa strony

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej
w Bytomiu, ul. Rataja 3
Zalecana przeglądarka FF5+, IE8+, Opera 9.5+, Chrome
Tworzenie stron WWW dwTeam.eu