„Dzień Rodziny IIb”

W czwartek klasa II b uroczyście świętowała Dzień Rodziny. Najbliższe dzieciom osoby licznie zaszczyciły swoją obecnością naszą imprezę. Wzruszeń i śmiechów, towarzyszących występom małych artystów, nie było końca. A słodki poczęstunek był nagrodą za wysiłek włożony w przygotowania. Jeszcze raz wszystkim obecnym tego dnia serdecznie dziękuję i już zapraszam do świętowania w przyszłym roku.

Wiosenne fantazje II b

W tym roku klasa II b przywitała Panią Wiosnę przepysznymi kanapkami z nowalijkami. Poznaliśmy czym jest przepis oraz wyczarowaliśmy  rozkoszną dla podniebienia pastę jajeczną. Brzuszki były pełne i zadowolone, lecz na szczęście zostało nam jeszcze sporo sił na  wspólną piosenkę "Marzec".

Mikołajki pełne życzliwości 4a

Dziś do naszej klasy zawitał Mikołaj. Przyniósł nam piękne podarki: świąteczne kubeczki pełne łakoci. Nic tak nie raduje w mglisty dzień jak puste kalorie spożywane z przyjaciółmi :)

Postanowiliśmy podzielić się radością i wykonaliśmy kartki świąteczne dla dwóch chorych chłopców, których bardzo cieszą wysyłane do nich listy. Taki bezinteresowny gest w ramach szkolnych obchodów Dnia Życzliwości. Polecamy wszystkim :)

Foto relacja:)

Kronika z życia klasy 4a

Klasa 4a dostała piękny prezent na pamiątkę od uczącej w klasach 1-3 pani Aleksandry Jasickiej. Jest to prowadzona od pierwszych dni szkoły KRONIKA pełna pamiątkowych zdjęć i notatek z najważniejszych wydarzeń.  Zachwyciła rodziców na zebraniu i uczniów , którzy obejrzeli ją na godzinie wychowawczej. Czwartoklasiści postanowili, że będą kontynuować prowadzenie kroniki.

Foto:)

ZEBRANIA RODZICÓW